Opcje przeglądania

NARZĘDZIA DLA INSTALATORÓW

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kaseta do czyszczenia ferrul światłowodowych
Cena: 249,83 zł
szt.
Kaseta do czyszczenia ferrul światłowodowych Kaseta z taśmą do czyszczenia czół ferrul światłowodowych jest niezbędnym dodatkiem do utrzymania czystości, gwarantującym dobrą jakość połączeń światłowodowych. Taśma czyszcząca umożliwia czyszczenie czoła feruli złącz światłowodowych. Jest to najlepsza metoda czyszczenia bez alkoholu. Umożliwia czyszczenie różnych typów włókien światłowodowych, które jest proste i szybkie w wykonaniu. Specjalny mechanizm przesuwu taśmy zabezpiecza złącza przed kontaktem z już zużytą taśmą. Kaseta umożliwia wymianę rolek z taśmą czyszczącą aby obniżyć koszty czyszczenia.
Miernik mocy optycznej w zakresie pomiarowym -70 do +3 dBm
Cena: 385,31 zł
szt.
Miernik mocy optycznej w zakresie pomiarowym -70 do +3 dBm Podręczny miernik mocy optycznej jest wygodnym i prostym w obsłudze narzędziem do testowania optycznych sieci światłowodowych. Może być wykorzystywany do względnych oraz bezwzględnych pomiarów strat w światłowodach. Cechują go szeroki zakres pomiarów mocy oraz wysoka dokładność.
Multipac F
Cena: 7 134,00 zł
szt.
Multipac F Multi-Pack F - wbudowany, stripper termiczny, nóż do włókien, lokalizator uszkodzeń, miernik mocy, gwarancja 24 miesiące.
Nóż terminujący krone/110 TOOL.BOX
Cena: 17,00 zł
szt.
Obcinacz żył - kabli
Cena: 9,94 zł
szt.
Obcinacz żył - kabli Obcinacz żył kabli teleinformatycznych
Obcinarka włókien światłowodowych - Typ C
Cena: 721,26 zł
szt.
Obcinarka włókien światłowodowych - Typ C Wysoce precyzyjna obcinarka do włókien światłowodowych. Pod względem jakości i dokładności cięcia nie ustępuje droższym tego typu narzędziom. Zapewnia dokładne cięcie włókien pod kątem 90° z dokładnością do +/- 0,5 stopnia. Obrotowy i wymienny nóż posiada 12 pozycji cięcia, dzięki czemu możliwe jest wykonanie ok. 36tys. cięć włókna.
Obcinarka włókien światłowodowych - Typ E
Cena: 1 168,48 zł
szt.
Obcinarka włókien światłowodowych - Typ E Precyzyjna obcinarka włókien jest narzędziem do obcinania włókien światłowodowych zarówno jednomodowych jak i wielomodowych. Urządzenie przeznaczone jest do przycinania włókien światłowodowych w celu odpowiedniego ich przygotowania do procesu spawania lub montażu mechanicznych spawów lub złączy. Obcinarka zapewnia przycięcie włókna pod kątem 90° z dokładnością do ~0.5°. Obcinarka wyposażona jest w obrotowy, wymienny nóż posiadający 16 pozycji cięcia. Takie rozwiązanie zapewnia wykonanie ~48000 precyzyjnych cięć włókna jednym nożem.
Tester RJ11/RJ12/RJ45/BNC
Cena: 21,62 zł
szt.
Tester RJ11/RJ12/RJ45/BNC Testery okablowania służą do badania torów kablowych zakończonych złączami RJ45, RJ11, RJ12, BNC. Sładają się z dwóch części:
- głównej - wyposażonej w wyłącznik, diody oraz dwa złącza (RJ45, BNC)
- przystawki (terminatora) wyposażonej w diody oraz złącza tego samego typu.
Wciskacz 110
Cena: 34,51 zł
szt.
Wciskacz 110 Przeznaczona do zakańczania kabli na złączach 110 i blokach paneli łączówek telefonicznych. Automatycznie przycina przewody lub możliwość stosowania bez przycinania przewodów.
Zaciskarka 4P. 6P. 8P A-LAN
Cena: 63,13 zł
szt.
Zaciskarka 6P. 8P A-LAN
Cena: 40,91 zł
szt.
Zaciskarka 8P
Cena: 12,00 zł
szt.
Zaciskarka PREMIUM RJ45
Cena: 27,55 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl