Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do
Nowość
Promocja

Patchcordy FTP Kat. 6

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Patchcord FTP kat.6 szary 5m
Cena: 12,87 zł
szt.
Patchcord FTP kat.6 szary 5m Przewód do połączeń krosowych w punktach dystrybucyjnych oraz połączeń gniazda abonenckiego z urządzeniami aktywnymi takimi jak switch, router lub bezpośrednio z kartą sieciową komputera. Przewód tzw. prosty 1:1; wtyki Rj45 po obu stronach, chronione przez osłonkę z elastyczną odgiętką zapobiegającą uszkodzeniom kabla.
Patchcord FTP. kat.6 Szary 0.5m
Cena: 3,26 zł
szt.
Patchcord FTP. kat.6 Szary 0.5m Przewód do połączeń krosowych w punktach dystrybucyjnych oraz połączeń gniazda abonenckiego z urządzeniami aktywnymi takimi jak switch, router lub bezpośrednio z kartą sieciową komputera. Przewód tzw. prosty 1:1; wtyki Rj45 po obu stronach, chronione przez osłonkę z elastyczną odgiętką zapobiegającą uszkodzeniom kabla.
Patchcord FTP. kat.6 Szary 2m
Cena: 5,45 zł
szt.
Patchcord FTP. kat.6 Szary 2m Przewód do połączeń krosowych w punktach dystrybucyjnych oraz połączeń gniazda abonenckiego z urządzeniami aktywnymi takimi jak switch, router lub bezpośrednio z kartą sieciową komputera. Przewód tzw. prosty 1:1; wtyki Rj45 po obu stronach, chronione przez osłonkę z elastyczną odgiętką zapobiegającą uszkodzeniom kabla.
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl