Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do
Nowość
Promocja

Pigtaile jednomodowe (SM)

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Pigtail FO 9/125 FC-APC 2m
Cena: 8,42 zł
szt.
Pigtail FO 9/125 FC-APC 2m Pigtail światłowowodowy to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim
złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość
standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz
FC, FC APC, SC APC.
Pigtail FO 9/125 LC 2m
Cena: 7,79 zł
szt.
Pigtail FO 9/125 LC 2m Pigtail światłowowodowy to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim
złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość
standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz
FC, FC APC, SC APC.
Pigtail FO 9/125 SC 2m
Cena: 7,28 zł
szt.
Pigtail FO 9/125 SC 2m Pigtail światłowowodowy to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim
złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość
standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz
FC, FC APC, SC APC.
Pigtail FO 9/125 SC-APC 2m
Cena: 6,22 zł
szt.
Pigtail FO 9/125 SC-APC 2m Pigtail światłowowodowy to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim
złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość
standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz
FC, FC APC, SC APC.
Pigtail FO 9/125 ST 2m
Cena: 7,28 zł
szt.
Pigtail FO 9/125 ST 2m Pigtail światłowowodowy to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim
złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość
standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz
FC, FC APC, SC APC.
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m "EASY STRIP"
Cena: 5,17 zł
szt.
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m "EASY STRIP" Pigtail światłowowodowy to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim
złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość
standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz
FC, FC APC, SC APC.
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC/APC dł. 2 m "EASY STRIP"
Cena: 8,90 zł
szt.
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC/APC dł. 2 m "EASY STRIP" Pigtail światłowowodowy to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim
złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość
standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz
FC, FC APC, SC APC.
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl