ŚWIATŁOWODY

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Adapter (coupler) FO LC MM quad (poczwórny) pod płytę SC duplex
Cena: 9,64 zł
szt.
Adapter (coupler) FO LC MM quad (poczwórny) pod płytę SC duplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adapter (coupler) MM SC Duplex
Cena: 3,20 zł
szt.
Adapter (coupler) MM SC Duplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adapter FO "Coupler" MM LC duplex
Cena: 4,20 zł
szt.
Adapter FO "Coupler" MM LC duplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adapter FO "Coupler" MM SC simplex
Cena: 1,83 zł
szt.
Adapter FO "Coupler" MM SC simplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adapter FO "Coupler" MM ST simplex
Cena: 1,83 zł
szt.
Adapter FO "Coupler" MM ST simplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adapter FO "Coupler" SM LC duplex
Cena: 6,46 zł
szt.
Adapter FO "Coupler" SM LC duplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adapter FO "Coupler" SM SC duplex
Cena: 2,61 zł
szt.
Adapter FO "Coupler" SM SC duplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adapter FO "Coupler" SM SC simplex
Cena: 1,83 zł
szt.
Adapter FO "Coupler" SM SC simplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adapter FO "Coupler" SM SC-APC simplex
Cena: 1,39 zł
szt.
Adapter FO "Coupler" SM SC-APC simplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Adpater FO "Coupler" SM SC-APC duplex
Cena: 4,35 zł
szt.
Adpater FO "Coupler" SM SC-APC duplex Adaptery (couplery) światłowodowe pozwalają na łączenie ze sobą różnego rodzaju kabli. Dostępne są następujące rodzaje adapterów: ST, SC, FC, LC, MTRJ i E2000, zarówno w wersji simplex, jak i duplex.

Wszystkie oferowane adaptery posiadają tłumienność mniejsza od 0,3dB.
Kabel uniwersalny FO DRAKA A-DQ(ZN)B2Y 24G 50/125 OM3
Cena: 11,70 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA A-DQ(ZN)B2Y 24G 50/125 OM3 Odpowiednik Z-XOTKtcdD. Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w I i II oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach lokalnych. Kabel wielomodowy, w centralnej tubie, wzmocniony włóknem szklanym, antygryzoniowy, całkowicie dielektryczny. Powłoka zewnętrzna z PE odporna na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Przeznaczony do układania w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej lub bezpośrednio w ziemi. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 12G 50/125 OM3 LSOH
Cena: 6,01 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  12G 50/125 OM3 LSOH Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w I i II oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kabel uniwersalny, wielomodowy, gryzonioodporny, całkowicie dielektryczny, o konstrukcji jednotubowej. Dzięki powłoce bezhalogenowej (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającej dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - w kanalizacji kablowej. Charakteryzuje się dużą giętkością. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 2E 9/125 LSOH
Cena: 1,15 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  2E 9/125 LSOH Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w II, III i IV oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach dalekosiężnych, rozległych i lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kabel uniwersalny, jednomodowy, gryzonioodporny, całkowicie dielektryczny, o konstrukcji jednotubowej. Dzięki powłoce bezhalogenowej (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającej dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - w kanalizacji kablowej. Charakteryzuje się dużą giętkością. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 2G 50/125 OM2 MAX LSOH
Cena: 1,49 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  2G 50/125 OM2 MAX LSOH Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w I i II oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kabel uniwersalny, wielomodowy, gryzonioodporny, całkowicie dielektryczny, o konstrukcji jednotubowej. Dzięki powłoce bezhalogenowej (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającej dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - w kanalizacji kablowej. Charakteryzuje się dużą giętkością. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 2G 50/125 OM3 LSOH
Cena: 2,03 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  2G 50/125 OM3 LSOH Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w I i II oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kabel uniwersalny, wielomodowy, gryzonioodporny, całkowicie dielektryczny, o konstrukcji jednotubowej. Dzięki powłoce bezhalogenowej (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającej dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - w kanalizacji kablowej. Charakteryzuje się dużą giętkością. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 4E 9/125 LSOH
Cena: 1,37 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  4E 9/125 LSOH Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w II, III i IV oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach dalekosiężnych, rozległych i lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kabel uniwersalny, jednomodowy, gryzonioodporny, całkowicie dielektryczny, o konstrukcji jednotubowej. Dzięki powłoce bezhalogenowej (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającej dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - w kanalizacji kablowej. Charakteryzuje się dużą giętkością. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 4G 50/125 OM2 LSOH
Cena: 2,01 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  4G 50/125 OM2 LSOH Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w I i II oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kabel uniwersalny, wielomodowy, gryzonioodporny, całkowicie dielektryczny, o konstrukcji jednotubowej. Dzięki powłoce bezhalogenowej (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającej dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - w kanalizacji kablowej. Charakteryzuje się dużą giętkością. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 4G 50/125 OM3 LSOH
Cena: 2,80 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  4G 50/125 OM3 LSOH Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w I i II oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kabel uniwersalny, wielomodowy, gryzonioodporny, całkowicie dielektryczny, o konstrukcji jednotubowej. Dzięki powłoce bezhalogenowej (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającej dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - w kanalizacji kablowej. Charakteryzuje się dużą giętkością. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 4G 62,5/125 LSOH
Cena: 2,32 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  4G 62,5/125 LSOH Kable przeznaczone są do przesyłu sygnału światłowodowego analogowego lub cyfrowego w całym paśmie optycznym. Wykorzystywane są do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach dalekosiężnych, rozległych i lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kable przeznaczone są do układania w kanalizacji kablowej pierwotnej lub wtórnej, także do bezpośredniego układania ich w ziemi. Dzięki powłoce bezhalogenowej z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu oraz układania bezpośrednio w ziemi. Doskonałe parametry wytrzymałościowe promienia zgięcia oraz zastosowanie bezhalogenowego płaszcza zewnętrznego (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającego dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) pozwalają na użytkowanie kabli uniwersalnych także w pomieszczeniach zamkniętych.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH 8E 9/125 LSOH
Cena: 1,49 zł
szt.
Kabel uniwersalny FO DRAKA U-DQ(ZN)BH  8E 9/125 LSOH Kabel przeznaczony do przesyłu sygnału optycznego w II, III i IV oknie transmisyjnym. Wykorzystywany do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach dalekosiężnych, rozległych i lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kabel uniwersalny, jednomodowy, gryzonioodporny, całkowicie dielektryczny, o konstrukcji jednotubowej. Dzięki powłoce bezhalogenowej (Low Smoke Halogen Free - nie wydzielającej dużych ilości dymu i szkodliwych oparów w przypadku zapalenia) z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz - w kanalizacji kablowej. Charakteryzuje się dużą giętkością. Instalacja może się odbywać metodami mechanicznymi lub pneumatycznymi.
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl