Szafy wiszące

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Szafa Rack teleinformatyczna 19 4.5U/400 - popiel,szkło
Cena: 199,87 zł
szt.
Szafa Rack  teleinformatyczna 19  4.5U/400 - popiel,szkło Szafa jednoczęściowa, drzwi przeszklone, zdejmowane, zamykane na zamek, szkło przyciemniane, hartowane o grubości 4 mm, możliwość otwierania drzwi w prawo lub lewo (w zależności od montażu szafy), w pokrywie górnej i dolnej perforacja dla wentylacji grawitacyjnej (lub went.), możliwość zainstalowania wentylatorów(120x120) do trzech sztuk na górnej płycie, możliwość zainstalowania wentylatorów(120x120) do trzech sztuk na dolnej płycie, odległość od środków otworów 104x104mm, otwory wentylacyjne od czoła górnej i dolnej płyty, otwory do wprowadzania przewodów w płycie górnej i dolnej szafy (70x200mm), przykręcane śrubami zaślepki otworów, jedna para profili RACK 19 o regulowanym położeniu, opcjonalny montaż dodatkowej pary profili RACK 19 , kołek uziemiający umieszczony na dolnej lub górnej płycie, otwory umożliwiające zawieszenie na ścianie, tylna ściana otwarta, obudowy wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej malowane lakierem proszkowym, pakowanie karton
Szafa RACK wisząca 19'' 6U/240 - popiel, szkło
Cena: 209,18 zł
szt.
Szafa RACK wisząca 19'' 6U/240 - popiel, szkło Obudowy wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej malowane lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze jasny popiel (RAL 7035) lub lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze grafitowym. Posiadają samonośną konstrukcję składającą się z elementów typizowanych. Drzwi przeszklone z możliwością zdejmowania. Szkło przyciemniane, hartowane o grubości 4 mm . W opcji dodatkowej na życzenie klienta wykonujemy drzwi pełne blaszane. W obu przypadkach drzwi zamykane są na zamek. Opcjonalna możliwość otwierania drzwi w prawo lub lewo zależna od sposobu zawieszenia szafy (obrót o 180 stopni). W pokrywie górnej i dolnej korpusu przewidziano perforacje dla wentylacji grawitacyjnej lub wymuszonej. Perforacje wykonane są w taki sposób, aby istniała możliwość zainstalowania wentylatorów(120x120) do trzech sztuk na górnej oraz dolnej płycie. Rozstaw otworów mocujących wentylator - 104x104mm. Poza tym otwory wentylacyjne od czoła płyty górnej i dolnej jak również w szafach z otwieranymi bokami po obu bokach w płycie górnej. Doprowadzenie kabli umożliwiają prostokątne otwory, umieszczone w zadaszeniu oraz w dnie szafy. Każda z szaf wyposażona jest w kołek uziemiający umieszczony na płycie dolnej. Wewnątrz umieszczone na stałe listwy umożliwiające zamontowanie profili montażowych RACK. Szafy 12U - 15U - 18U w obu podgrupach przystosowane są do użytku jako stojące lub wiszące. Każda szafa wyposażona jest standardowo w otwory mocujące do ściany jak i również otwory w płycie podłogowej przystosowane do mocowania stopek lub kółek. Stopki w standardzie w każdej opcji, kółka jako opcja dodatkowa ( skrętne, z hamulcem ).
Szafa RACK wisząca 19'' 9U/240 - grafit, szkło
Cena: 328,07 zł
szt.
Szafa RACK wisząca 19'' 9U/240 - grafit, szkło Obudowy wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej malowane lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze jasny popiel (RAL 7035) lub lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze grafitowym. Posiadają samonośną konstrukcję składającą się z elementów typizowanych. Drzwi przeszklone z możliwością zdejmowania. Szkło przyciemniane, hartowane o grubości 4 mm . W opcji dodatkowej na życzenie klienta wykonujemy drzwi pełne blaszane. W obu przypadkach drzwi zamykane są na zamek. Opcjonalna możliwość otwierania drzwi w prawo lub lewo zależna od sposobu zawieszenia szafy (obrót o 180 stopni). W pokrywie górnej i dolnej korpusu przewidziano perforacje dla wentylacji grawitacyjnej lub wymuszonej. Perforacje wykonane są w taki sposób, aby istniała możliwość zainstalowania wentylatorów(120x120) do trzech sztuk na górnej oraz dolnej płycie. Rozstaw otworów mocujących wentylator - 104x104mm. Poza tym otwory wentylacyjne od czoła płyty górnej i dolnej jak również w szafach z otwieranymi bokami po obu bokach w płycie górnej. Doprowadzenie kabli umożliwiają prostokątne otwory, umieszczone w zadaszeniu oraz w dnie szafy. Każda z szaf wyposażona jest w kołek uziemiający umieszczony na płycie dolnej. Wewnątrz umieszczone na stałe listwy umożliwiające zamontowanie profili montażowych RACK. Szafy 12U - 15U - 18U w obu podgrupach przystosowane są do użytku jako stojące lub wiszące. Każda szafa wyposażona jest standardowo w otwory mocujące do ściany jak i również otwory w płycie podłogowej przystosowane do mocowania stopek lub kółek. Stopki w standardzie w każdej opcji, kółka jako opcja dodatkowa ( skrętne, z hamulcem ).
Szafa RACK wisząca 19'' 9U/240 - popiel, szkło
Cena: 263,99 zł
szt.
Szafa RACK wisząca 19'' 9U/240 - popiel, szkło Obudowy wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej malowane lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze jasny popiel (RAL 7035) lub lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze grafitowym. Posiadają samonośną konstrukcję składającą się z elementów typizowanych. Drzwi przeszklone z możliwością zdejmowania. Szkło przyciemniane, hartowane o grubości 4 mm . W opcji dodatkowej na życzenie klienta wykonujemy drzwi pełne blaszane. W obu przypadkach drzwi zamykane są na zamek. Opcjonalna możliwość otwierania drzwi w prawo lub lewo zależna od sposobu zawieszenia szafy (obrót o 180 stopni). W pokrywie górnej i dolnej korpusu przewidziano perforacje dla wentylacji grawitacyjnej lub wymuszonej. Perforacje wykonane są w taki sposób, aby istniała możliwość zainstalowania wentylatorów(120x120) do trzech sztuk na górnej oraz dolnej płycie. Rozstaw otworów mocujących wentylator - 104x104mm. Poza tym otwory wentylacyjne od czoła płyty górnej i dolnej jak również w szafach z otwieranymi bokami po obu bokach w płycie górnej. Doprowadzenie kabli umożliwiają prostokątne otwory, umieszczone w zadaszeniu oraz w dnie szafy. Każda z szaf wyposażona jest w kołek uziemiający umieszczony na płycie dolnej. Wewnątrz umieszczone na stałe listwy umożliwiające zamontowanie profili montażowych RACK. Szafy 12U - 15U - 18U w obu podgrupach przystosowane są do użytku jako stojące lub wiszące. Każda szafa wyposażona jest standardowo w otwory mocujące do ściany jak i również otwory w płycie podłogowej przystosowane do mocowania stopek lub kółek. Stopki w standardzie w każdej opcji, kółka jako opcja dodatkowa ( skrętne, z hamulcem ).
Szafa RACK wisząca 19" 6U/240 - grafit, szkło
Cena: 264,04 zł
szt.
Szafa RACK wisząca 19"  6U/240 - grafit, szkło Obudowy wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej malowane lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze jasny popiel (RAL 7035) lub lakierem proszkowym strukturalnym w kolorze grafitowym. Posiadają samonośną konstrukcję składającą się z elementów typizowanych. Drzwi przeszklone z możliwością zdejmowania. Szkło przyciemniane, hartowane o grubości 4 mm . W opcji dodatkowej na życzenie klienta wykonujemy drzwi pełne blaszane. W obu przypadkach drzwi zamykane są na zamek. Opcjonalna możliwość otwierania drzwi w prawo lub lewo zależna od sposobu zawieszenia szafy (obrót o 180 stopni). W pokrywie górnej i dolnej korpusu przewidziano perforacje dla wentylacji grawitacyjnej lub wymuszonej. Perforacje wykonane są w taki sposób, aby istniała możliwość zainstalowania wentylatorów(120x120) do trzech sztuk na górnej oraz dolnej płycie. Rozstaw otworów mocujących wentylator - 104x104mm. Poza tym otwory wentylacyjne od czoła płyty górnej i dolnej jak również w szafach z otwieranymi bokami po obu bokach w płycie górnej. Doprowadzenie kabli umożliwiają prostokątne otwory, umieszczone w zadaszeniu oraz w dnie szafy. Każda z szaf wyposażona jest w kołek uziemiający umieszczony na płycie dolnej. Wewnątrz umieszczone na stałe listwy umożliwiające zamontowanie profili montażowych RACK. Szafy serwerowe 12U - 15U - 18U w obu podgrupach przystosowane są do użytku jako stojące lub wiszące. Każda szafa wyposażona jest standardowo w otwory mocujące do ściany jak i również otwory w płycie podłogowej przystosowane do mocowania stopek lub kółek. Stopki w standardzie w każdej opcji, kółka jako opcja dodatkowa ( skrętne, z hamulcem ).
Szafa RACK wisząca 19" 4,5U/400 - popiel/ drzwi metalowe
Cena: 199,87 zł
szt.
Szafa RACK wisząca 19" 4,5U/400 - popiel/ drzwi metalowe Szafka umożliwia montaż elementów 19" w punktach dystrybucyjnych systemu okablowania strukturalnego
stanowi podstawę mechaniczną dla sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego
otwory w tylnej części szafy umożliwiają jej powieszenie na kołkach rozporowych
możliwość montażu jednego wentylatora w podłodze i/lub dachu [ WEN220 ]
wpusty kablowe na dole i górze szafki
możliwość montażu na ścianie tak, aby przełożenie drzwi było prawo- lub lewo-stronne
przeznaczona dla sieci telewizji kablowych oraz lokalnych sieci LAN
materiał: wysokiej jakości blacha stalowa, grubość 1mm
drzwi metalowe
odległość racków od drzwiczek frontowych wynosi 10 cm
SZAFA WISZĄCA 19'' 6U/350 ipTIME ECO POPIEL
Cena: 192,00 zł
szt.
SZAFA WISZĄCA 19'' 6U/350 ipTIME ECO POPIEL Cechy:
Szafa wisząca 19" przeznaczona do zastosowań wewnątrz pomieszczeń.
Możliwość przełożenia drzwi z lewych na prawe.
Zdejmowane panele boczne.
Wsporniki do montażu wyposażenia 19" z przodu i z tyłu.
Przepusty kablowe na górze i dole szafy.
Obciążenie statyczne szafy do 30 kg.
Możliwość zamontowania wentylatora.
Stopień ochrony szczelności IP20.
SZAFA WISZĄCA 19'' 6U/400 GRAFIT
Cena: 186,29 zł
szt.
SZAFA WISZĄCA 19'' 6U/400 GRAFIT Cechy:
Szafa wisząca 19" przeznaczona do zastosowań wewnątrz pomieszczeń.
Wysokość 6U, głębokość 400mm.
Drzwi przednie z szybą z hartowanego szkła oraz z zamkiem jednopunktowym
Możliwość przełożenia drzwi z lewych na prawe.
Zdejmowane panele boczne.
Wsporniki do montażu wyposażenia 19" z przodu i z tyłu.
Przepusty kablowe na górze i dole szafy.
Obciążenie statyczne szafy do 50 kg.
Możliwość zamontowania wentylatora.
Stopień ochrony szczelności IP20.
SZAFA WISZĄCA 19'' 6U/400 POPIEL
Cena: 182,88 zł
szt.
SZAFA WISZĄCA 19'' 6U/400 POPIEL Cechy:
Szafa wisząca 19" przeznaczona do zastosowań wewnątrz pomieszczeń.
Wysokość 6U, głębokość 400mm.
Drzwi przednie z szybą z hartowanego szkła oraz z zamkiem jednopunktowym*
Możliwość przełożenia drzwi z lewych na prawe.
Zdejmowane panele boczne.
Wsporniki do montażu wyposażenia 19" z przodu i z tyłu.
Przepusty kablowe na górze i dole szafy.
Obciążenie statyczne szafy do 50 kg.
Możliwość zamontowania wentylatora.
Stopień ochrony szczelności IP20.
Szafa wisząca 19" 12U 450mm (drzwi szklane, RAL7044)
Cena: 334,56 zł
szt.
Szafa wisząca 19" 12U 450mm (drzwi szklane, RAL7044) Szafa wisząca 12U 19", głębokość 450mm (kolor szary, drzwi przeszklone)

Drzwi przednie przeszklone, drzwi tylne stalowe stałe, boczne stalowe demontowalne na zatrzaskach
Możliwość zamontowania dwóch wentylatorów w suficie szafy
Dwa przepusty kablowe - jeden w suficie, drugi w podłodze
Wymiary szafy: 600mm x 450mm x 635mm (szer./głęb./wys.)
Możliwość montażu urządzeń o sumerycznej wysokości 12U
Masa: 28kg
Kolor: szary RAL7044
Szafa do samodzielnego montażu, dostarczana w dwóch kartonach
Szafa rozłożona.
Szafa wisząca 19" 12U 450mm (drzwi szklane)
Cena: 338,00 zł
szt.
Szafa wisząca 19" 12U 450mm (drzwi szklane) Szafa wisząca 12U 19", głębokość 450mm (kolor czarny, drzwi przeszklone)

Drzwi przednie przeszklone, drzwi tylne stalowe stałe, boczne stalowe demontowalne na zatrzaskach
Możliwość zamontowania dwóch wentylatorów w suficie szafy
Dwa przepusty kablowe - jeden w suficie, drugi w podłodze
Wymiary szafy: 600mm x 450mm x 635mm (szer./głęb./wys.)
Możliwość montażu urządzeń o sumerycznej wysokości 12U
Masa: 28kg
Kolor: czarny RAL9004
Szafa do samodzielnego montażu, dostarczana w dwóch kartonach
Szafa rozłożona.
Szafa wisząca 19" 12U 600mm (drzwi szklane, RAL7044)
Cena: 388,17 zł
szt.
Szafa wisząca 19" 12U 600mm (drzwi szklane, RAL7044) Szafa wisząca 6U 19" (głębokość 600mm, kolor szary, drzwi przeszklone)Drzwi przednie przeszklone, drzwi tylne stalowe stałe, boczne stalowe demontowane na zatrzaskach
Możliwość zamontowania dwóch wentylatorów w suficie szafy
Dwa przepusty kablowe - jeden w suficie, drugi w podłodze
Wymiary szafy: 600mm x 600mm x 635mm (szerokość/głębokość/wysokość)
Możliwość montażu urządzeń o sumarycznej wysokości 12U
Masa: 32kg
Kolor: szary RAL7044
Szafa do samodzielnego montażu, dostarczana w dwóch kartonach
Kod producenta: WCB12-66-BAA-C
Szafa wisząca 19" 12U 600mm (drzwi szklane)
Cena: 397,04 zł
szt.
Szafa wisząca 19" 12U 600mm (drzwi szklane) Szafa wisząca 6U 19" (głębokość 600mm, kolor czarny, drzwi przeszklone)Drzwi przednie przeszklone, drzwi tylne stalowe stałe, boczne stalowe demontowane na zatrzaskach
Możliwość zamontowania dwóch wentylatorów w suficie szafy
Dwa przepusty kablowe - jeden w suficie, drugi w podłodze
Wymiary szafy: 600mm x 600mm x 635mm (szerokość/głębokość/wysokość)
Możliwość montażu urządzeń o sumarycznej wysokości 12U
Masa: 32kg
Kolor: czarny RAL9004
Szafa do samodzielnego montażu, dostarczana w dwóch kartonach
Kod producenta: WCB12-66-BAA-C
Szafa wisząca 19" 12U 600x450mm (drzwi szklane, RAL9005)
Cena: 302,21 zł
szt.
Szafa wisząca 19" 12U 600x450mm (drzwi szklane, RAL9005) START.LAN STLWMC-12U-645-GSB to jednosekcyjna szafa wisząca w standardzie rack 19” stosowana najczęściej w instalacjach sieci domowych, telewizji kablowych, systemach monitoringu wizyjnego, systemach alarmowych oraz kontroli dostępu.

Łączna wysokość montażowa szafy wynosi 12U, a jej głębokość to 450mm. STLWMC-12U-645-GSB wykonana jest ze stali walcowanej na zimno. Grubość poszczególnych elementów waha się od 0.8mm do 1.5mm, co przekłada się na 60kg ładowności. Szafa zamykana jest od przodu przeszklonymi drzwiami z bezpieczną szybą hartowaną o grubości 4mm z możliwością prawo lub lewostronnego montażu. Boczne panele wykonane z pełnej stali montowane są na zatrzaskach i mają możliwość blokady dzięki zastosowaniu opcjonalnych zamków. Wprowadzenie okablowania możliwe jest poprzez przepusty znajdujące się w górnym i dolnym panelu. W górnym panelu znajdują się również dwa miejscach przeznaczone do montażu wentylatorów.

Szafa spakowana jest w jednym płaskim kartonie, co ułatwia transport oraz magazynowanie. Dzięki prostej instrukcji, samodzielny montaż szafy jest trywialny i szybki.
Szafa wisząca 19" 12U 600x600mm (drzwi szklane, RAL9005)
Cena: 369,37 zł
szt.
Szafa wisząca 19" 12U 600x600mm (drzwi szklane, RAL9005) START.LAN STLWMC-12U-66-GSB to jednosekcyjna szafa wisząca w standardzie rack 19” stosowana najczęściej w instalacjach sieci domowych, telewizji kablowych, systemach monitoringu wizyjnego, systemach alarmowych oraz kontroli dostępu.

Łączna wysokość montażowa szafy wynosi 12U, a jej głębokość to 600mm. STLWMC-12U-66-GSB wykonana jest ze stali walcowanej na zimno. Grubość poszczególnych elementów waha się od 0.8mm do 1.5mm, co przekłada się na 60kg ładowności. Szafa zamykana jest od przodu przeszklonymi drzwiami z bezpieczną szybą hartowaną o grubości 4mm z możliwością prawo lub lewostronnego montażu. Boczne panele wykonane z pełnej stali montowane są na zatrzaskach i mają możliwość blokady dzięki zastosowaniu opcjonalnych zamków. Wprowadzenie okablowania możliwe jest poprzez przepusty znajdujące się w górnym i dolnym panelu. W górnym panelu znajdują się również dwa miejscach przeznaczone do montażu wentylatorów.

Szafa spakowana jest w jednym płaskim kartonie, co ułatwia transport oraz magazynowanie. Dzięki prostej instrukcji, samodzielny montaż szafy jest trywialny i szybki.
Szafa wisząca 19" 15U 450mm (drzwi szklane)
Cena: 371,95 zł
szt.
Szafa wisząca 19" 15U 450mm (drzwi szklane) Szafa wisząca 15U 19" (głębokość 450mm, kolor czarny, drzwi przeszklone)

Drzwi przednie przeszklone, drzwi tylne stalowe stałe, boczne stalowe demontowalne na zatrzaskach
Możliwość zamontowania dwóch wentylatorów w suficie szafy
Dwa przepusty kablowe - jeden w suficie, drugi w podłodze
Wymiary szafy: 600mm x 450mm x 769mm (szer./głęb./wys.)
Możliwość montażu urządzeń o sumerycznej wysokości 15U
Masa: 33,3 kg
Kolor: czarny RAL9004
Szafa rozłożona do samodzielnego montażu, dostarczana w dwóch kartonach
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl