Patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 1.0m

Dostępność: dostępny
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: FOC-SCASC-9SMD-1

Opis

Patchcordy i pigtaile dostępne są w wykonaniach jednomodowych OS1
(9/125 µm) oraz wielomodowych OM1 (62,5/125 µm), OM2 (50/125 µm) i OM3 (50/125 µm). Dostępne złącza to: FC, FC APC, LC, SC, SC APC, ST.
Wszystkie komponenty produkcyjne zostały dokładnie wyselekcjonowane by oferować niepodważalną jakość finalnego produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl